Çözüm Ortaklarımız

7D MİMARLIK

7D; ulusal ve uluslararası alanda mesleğinde çok değerli olan kişi ve kuruluşlarla birlikte çok disiplinli çalışabilme becerilerini ve yılların birikimlerini farklı bir platformda insanlığa sunabilmek üzere 2015 yılı başında kurulmuştur. 7D; çok disiplinli, paylaşımcı, bilgi birikimlerine değer veren, saygılı, etik, kurumsal yapıya ve takım olmaya inanan bir bilinçle gerek yerli gerekse de yabancı konusunun önemli ismi olan paydaşlarının engin tecrübelerini de değer katacağı projelerde paylaşmak üzere REKABET ÜSTÜ bir anlayışla kurulmuştur. 7D rekabette galip gelmeye odaklanma yerine, MÜŞTERİ’leri için DEĞER SIÇRAMASI yaratmaya odaklanmıştır. Böylelikle YENİ ve ÇEKİŞMESİZ bir pazar alanı açmakta da ÖNCÜ kuruluştur.  1985 yılından günümüze kadar edinilen tecrübeler, proje paydaşlarımızın da katılımları ile 7D platformunda birleştirilmekte ve tüm çalışanlar bu tecrübelerden yararlanması sağlanmaktadır. 

7D; ulusal ve uluslararası ilişkilerinin de katacağı değerle ve 7D’nin bakış açısı ve hedefleri ile birlikte Türkiye’de ve bölgede çok özel projelerde hizmet verecektir. 7D’nin bir projeye yaklaşımı; öncelikle masterplan ve fizibilite (ekonomi) çalışmalarından başlayan ve tesis yönetimine kadar uzanan sürecin en mükemmel şekilde planlanmasından geçmektedir. Sonuçta yapılacak yatırımların en mükemmel çözümlenmiş planlama ile hayata geçirilmesi yatırımın en rasyonel sürelerde geri kazanımını sağlayacaktır. 7D; Çok uzun yıllar yaşanmışlıklardan elde edilen engin tecrübeleri ile oluşturulan Proje Geliştirme çalışmalarından başlayan Masterplan ve Konsept çalışmalarını Projenin Ekonomisi ile bütünleştirerek bu çalışmaların sonucunda ortaya çıkartılan değerin daha da büyük hedeflere yükselterek değer mühendisliğinin farklı bir boyutunu pazara sunmuştur. Böylelikle; Mimarlığın, Mühendisliğin ve İş Geliştirmenin dünyaya örnek olacak önemli bir sentezi oluşturulmuştur.

7D'nin Verdiği Hizmetler

Program - Maliyet - Danışmanlık 

7D’nin Program - Maliyet - Danışmanlık uzmanları tüm dünyada özel sektör ve kamu sektörleri için maliyet danışmanlığı, proje yönetimi ve bununla ilgili uzman danışmanlık hizmetleri vermektedir.   PMD uzmanlarımız yapılaşma, sosyal ve doğal çevre ortamlarında müşteri riskini azaltmaya, değerlemeyi artırmaya ve sonuçları garantilemeye yönelik kapsamlı bir inşaat danışmanlık hizmeti sunarlar.  Bizi rakiplerimizden ayıran husus, ilgili endüstri konusunda tavsiyeler sunabilmek amacıyla kendimizi müşterimizin faaliyet gösterdiği sektörde yapılandırmakta oluşumuz ve buna bağlı olarak genel anlamda bir danışmanlık değil projeye gerçek değer katacak münhasıran o konunun uzmanlarını sağlamamızdır.  Her ne kadar köklerimiz teknik hizmet sunmaya dayanmakta ise de sunduğumuz hizmetler daima sahip olduğumuz bilgiler ışığında yaratılmış ve müşterilerimizin oluşturduğu ekiplere aktarılan stratejik bir bileşen içermektedir.   Uygulama alanlarımız arasında olup, bunlarla sınırlı kalmaksızın sunduğumuz hizmetler; inşaat keşfi; maliyet yönetimi; sermaye yönetim danışmanlığı; tasarım yönetimi; iş geliştirme yönetimi; tesis yönetimi; sağlık ve güvenlik danışmanlığı; yasal destek; yönetim danışmanlığı; piyasa bilgileri; insan kaynakları ve performans danışmanlığı; proje yönetimi; gayrimenkul danışmanlığı; marka geliştirme ve yönetimi; şartname danışmanlığı; sürdürülebilirlik danışmanlığı; değerleme hizmetleri ve değer ve risk danışmanlığıdır.

Resim
X